Czym jest Bliskapaczka.pl?

Wiele sieci partnerskich

Kioski RUCHu, paczkomaty InPost, placówki Poczty Polskiej, stacje benzynowe Orlen i Lotos, sklepy sieci Żabka, a także punkty DPD Pickup. Wszystko w jednym miejscu, na jednej mapie. Takiego zasięgu nie ma nikt. Teraz każdy może wygodnie odebrać zamówienie złożone u Ciebie.

Najniższa cena na rynku

Za przesyłkę o wadze do 20 kg w usłudze Orlen Paczka zapłacisz mniej, niż za kawę w ulubionej kawiarni. I to już od pierwszej nadanej paczki. Wszystko dzięki atrakcyjnym warunkom handlowym przygotowanym dla Ciebie przez naszych partnerów.

Decydujesz wspólnie z klientem

Ty wybierasz, gdzie nadajesz przesyłki, a Twoi Klienci decydują, gdzie je odbierają. Dając wolny i zarazem wygodny wybór, czynisz swój biznes bardziej atrakcyjnym. Jedna mapka bez wielu pól wyboru. Jeden klik, prosta decyzja i paczka w drodze!

Zwiększ zasięg swoich dostaw

Masz już podpisaną umowę z firmą kurierską, punktami nadawczymi lub Pocztą Polską? To nie problem! Przygotowaliśmy dla Ciebie jedną mapę, do której podłączysz swoich partnerów - nie musisz z niczego rezygnować. A dzięki temu zyskasz jeszcze większy zasięg swoich dostaw. Teraz Twój towar dotrze w każdy zakątek Polski.

Jedna integracja

Firma kurierska, paczkomaty, placówki Poczty Polskiej wymagają oddzielnych integracji w Twoim e-biznesie? To już przeszłość. Teraz integrujesz bliskapaczka.pl raz i to wszystko. My dbamy o to, żeby Twój Klient mógł wybrać dogodny dla siebie punkt, w którym odbierze przesyłkę. A Ty możesz skupić się na swoim biznesie.

Jedna wtyczka wiele rozwiązań

Korzystasz z gotowego rozwiązania e-commerce typu WooCommerce czy Prestashop? Mamy dla Ciebie gotowy plugin, który pomożemy zaimplementować w Twoim sklepie. Uruchomisz raz i nie będziesz musiał martwić się o aktualizacje.

Nowoczesny wygląd

Najnowsze trendy graficzne, zorientowanie na użytkownika oraz skrócenie procesów decyzyjnych – to wszystko w jednym prostym narzędziu. Koniec z wypełnianiem pół w formularzach, teraz Twoi Klienci w kilku „klikach” dokonują zakupu. A Ty zwiększasz konwersję w „koszyku”.

Na jednej fakturze

Koniec ze stosem faktur. Teraz za wszystkie przesyłki rozliczysz się jedną fakturą. Możesz także zapłacić elektronicznie za pomocą serwisu PayU.pl

Bez umowy

Już nie musisz negocjować i podpisywać umów z firmami kurierskimi. My zrobiliśmy to za Ciebie. Co więcej? W bliskapaczka.pl nie podpisujesz umowy, żeby nadawać przesyłki. Wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie.
Do góry