Integracje

Integracja: BaseLinker

Największy system do integracji wielu platform e-commerce i automatyzacji procesów w e-biznesie już na Bliskapaczka.pl!

UWAGA! Dla wszystkich Użytkowników platformy BaseLinker, którzy zintegrują się z Bliskapaczka.pl mamy specjalną promocję! Cena każdej paczki, która zostanie nadana za pośrednictwem naszego systemu przez platformę BaseLinker zostanie obniżona o wartość 3% ceny brutto! Zintegruj się już teraz! Więcej informacji uzyskasz czytając regulamin promocji lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: sprzedaz@sendit.pl. Czas promocji jest ograniczony.

Jak zintegrować się z Bliskapaczka.pl?

  1. Zaloguj się do panelu
  2. Z lewego menu wybierz Integracje, a następnie „Dodaj integrację”.
  3. W oknie do wyboru pojawi się lista dostępnych serwisów, z którymi możesz podjąć integrację. W zakładce Kurierzy będzie widoczne logo naszego serwisu.
  4. Po wybraniu Bliskapaczka.pl pojawi się formularz do uzupełnienia danych integracji. Pole Typ Dostawy należy wybrać jako „Wykryj automatycznie”. Spowoduje to utworzenie integracji dla wszystkich typów dostaw dostępnych w naszym serwisie.
  5. Aby uzupełnić pole klucza API należy powrócić na stronę Bliskapaczka.pl. Klucz API znajduje się w zakładce NARZĘDZIA > INTEGRACJE i można go uzyskać poprzez kontakt na adres e-mail: sprzedaz@sendit.pl
  6. Po uzupełnieniu wszystkich danych serwis Bliskapaczka.pl pojawi się w dostępnych integracjach. Kliknięcie w kafelek integracji wywoła zakładkę do ustawień integracji. Na dole strony należy uzupełnić domyślne ustawienia przesyłki i wydruków.
  7. Zamówienia, które pojawią się w BaseLinkerze będzie można przekierować do naszego serwisu poprzez odpowiedni przycisk.

PAMIĘTAJ!

Jeżeli wybierzesz sposób dostawy przesyłki jako D2D to po stworzeniu listu przewozowego należy zaplanować odbiór zlecenia (pickup).

W tym celu przejdź do zakładki Integracje, następnie wybierz integracje z Naszym serwisem w dostępnych kafelkach. Na wyświetlonej stronie widoczne będą utworzone wcześniej zlecenia dla których możesz zamówić kuriera. Tuż pod listą przesyłek znajduje się przycisk „Zamów kuriera”. Po kliknięciu zostanie wyświetlone okno, gdzie będziesz mógł wybrać termin zaplanowania odbioru.

Po zatwierdzeniu całość zlecenia będzie widoczna w zakładce Przesyłki na stronie Bliskapaczka.pl. W szczegółach zlecenia będzie widoczny numer zlecenia odbioru oraz planowany termin przyjazdu kuriera.

W przypadku zapytań oraz utrudnień napotkanych podczas instalacji modułu zapraszamy do kontaktu na wsparcie@sendit.pl.

Do góry